Lietuvos mokinių technologijų olimpiada 2015 m.
Parašyta medinis 09.04.2015 16:28:42

Kūryba – nuolatinė kaitos palydovė, skatinanti stabtelėti, atsigręžti į praeitį, susivokti dabartį, projektuoti ateitį. Kiekvienas iš mūsų esame kūrėjas.
Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre 2015 m. balandžio 08-09 dienomis vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada tema „Po kūrėjo delnu...“
Iš visos šalies į olimpiadą atvyko talentingiausi mokiniai. Susiskirstę į tris amžiaus grupes, savo gebėjimus demonstravo tekstilės, konstrukcinių medžiagų, mitybos ir taikomojo meno, dizaino ir amatų srityse.

Mūsų mokyklos 4 kl. gimnazistas Donatas Jankauskas Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje atstovavo Panevėžio miestui. Jis varžėsi konstrukcinių medžiagų srityje.
Į olimpiadą Donatas atvežė privalomą namų darbą, savo rankomis pagamintas garso kolonėles.
Praktinė olimpiados užduotis buvo - per keturias valandas sukurti funkcionalią svetainės interjero detalę. Donatas su šia užduotimi susitvarkė puikiai, iš komisijos vertintojų sulaukė pagyrimo žodžių ir net dviejų nominacijų.
Ačiū Donatui už kūrybiškumą, už parodytus puikius praktinius įgūdžius Lietuvos technologijų olimpiados metu.
Technologijų mokytojas Vidas Vrubliauskas.
Išplėstos naujienos


Ačiū Donatui už kūrybiškumą, už parodytus puikius praktinius įgūdžius Lietuvos technologijų olimpiados metu.

Technologijų mokytojų asociacijos prezidentas H. Vaišvila asociacijos vardu apdovanojo Donatą už praktinio darbo atlikimo kokybę ir funkcionalumą.

Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktorė Laimutė Anužienė už namų darbo atlikimo kruopštumą ir pritaikomumą Donatą apdovanojo specialiai įsteigtu prizu.

Praktinio darbo metu sukurta funkcionali interjero detalė – lentynėlė „Žuvis“