Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Kūrybinė - edukacinė stovykla Karklėje 2012 06 03-07
Stovyklos

Kūrybinės dirbtuvės "Avilys" vykdo tęstinį socializacijos projektą "Jei galiu aš - gali ir tu". Jau tryliktą kartą mūsų mokyklos mokiniai vyko į kasmetinę kūrybinę - edukacinę stovyklą Karklėje. Į stovyklą pakvietėme "Vilties" pagrindinės mokyklos ir 5 gimnazijos mokinius. Penkias dienas mokiniai gamtoje įvairia technika, iš gamtinių medžiagų kūrė meninius darbus. Iš pajūryje rastų medžiagų stovyklautojai kūrė meninius dirbinius tema "Vaza sausai puokštei ", "Raižinys", kuriuos skyrė mokyklos 45 metų jubiliejui.
Džiaugiamės, kad įgyvendinti stovyklos tikslus ir uždavinius padėjo nuolatiniai rėmėjai: VĮ "Panevėžio miškų urėdija", Panevėžio kredito unija, mokinių tėvai, mokykla.

Dėkoju visiems kūrybinės - edukacinės stovyklos dalyviams. Jūs visi buvote linksmi, kūrybingi. Iki kitų susitikimų.
Mokyt. Vidas.

Moksleivių kūrybinių darbų paroda „Parko emblemos“ 2012-05-07
Parodos

Oficiali Lietuvos regioninių parko gimimo diena – rugsėjo 24-oji. Būtent šią dieną tuometinės Aukščiausios Tarybos sprendimu buvo įsteigti regioniniai parkai. Šiais metais, minint 20-metį ir apžvelgiant nueitą kelią, regioniniai parkai organizuoja daug renginių ir konferencijų. Krekenavos regioninio parko direkcijoje mokiniai surengė savo kūrybinių darbų parodą „Parkų emblemos“ . Paroda skirta Lietuvos regioninių parkų 20 -čiui. Darbų autoriai - Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos ir „Saulėtekio“ progimnazijos moksleiviai, kurie susipažinę su Lietuvos nacionaliniais, regioniniais parkais, jų svarbiausiomis vertybėmis, pasidomėję parkų istorija, ekologine, geografine padėtimi, atvaizdavo regioninių parkų emblemas. Emblemos pagamintos iš natūralių medžiagų: medžio, faneros, smėlio, žvyro, - patrauklios savo spalvomis ir originalumu.


Kūrybinių darbų paroda "Saulėtekio" progimnazijoje 2012-04-23
Parodos

Jau šeštus metus mūsų mokyklos mokiniai bendradarbiauja su Panevėžio "Saulėtekio" progimnazijos mokiniais. Dalyvaudami bendrame tęstiniame socializacijos projekte "Jei galiu aš - gali ir tu" rengia bendrus projektus, kūrybines stovyklas, mokinių pažintines išvykas, parodas. Šiuo metu Juozo Miltinio gimnazijos mokinių kūrybiniai darbai tema "Kaukės"eksponuojami "Saulėtekio" progimnazijoje.


Akcija "Išvalykime miškus nuo šiukšlių" 2012-04-18
Būrelis "Miškinukas" Lietuvoje kasmet vyksta šiukšlių rinkimo akcijos. Gaila, tokių iniciatyvų poreikis nemažėja. Kažin ar rastume Lietuvoje mišką, kuriame nebūtų buitinių, statybinių medžiagų, automobilių atliekų . Pirmą kartą Lietuvoje vykstanti visuotinė miškų tvarkymo akcija „Išlaisvinkime miškus nuo šiukšlių“ tapo dar vienu tradiciniu pavasariniu miškų tvarkymo renginiu. iš 42 urėdijų dalyvauja 24 urįėdijos.

Juozo Miltinio gimnazijos JMB "Miškinukas" nariai balandžio 18 dienos popietę tvarkė Paežerio girininkijos miškų plotus. Mokiniai tvarkė pamiškes, pakeles. Nuo buitinių šiukšlių išvalyta Kaizerlingo miškelio teritorija. Kad visos surinktos šiukšlės būtų išvežtos į regioninį Panevėžio sąvartyną pasirūpins Paežerio girininkas Rimantas Juozaitis.

Už vaišes prie kaitraus laužo, dovanas ir padėkas, prizus ir siurprizus mokiniai dėkoja Panevėžio miškų urėdijos darbuotojams: l.e. miškų urėdo pareigas G. Raškauskui, ryšių su visuomene specialistei J. Lukoševičienei, miškotvarkos inžinieriui V. Petrauskui, Paežerio girininkui R. Juozaičiui.

Informaciją parengė; Juozo Miltino gimnazijos JMB "Miškinukas" vadovas Vidas Vrubliauskas.


Paroda mokyklos bibliotekoje 2012-04-11
ParodosMokyklos bibliotekoje III - IV klasės mokiniai pristato savo kūrybinius darbus atliktus per technologijų pamokas tema "Suvenyrinės skrynelės". Darbai atlikti skirtinga technika, panaudota įvairi mediena.

Respublikinė technologijų olimpiada 2012
Konkursai - olimpiadosRespublikinė technologijų olimpiada "Mano kūrinys - Lietuvos muziejui" Šia tema mokiniai kūrė savo kūrybinius darbus.
Sveikiname IIIf kl. mokinį Vaidą Mierevičių respublikinėje technologijų olimpiadoje gavusį švietimo ir mokslo ministerijos pgyrimo raštą. Džiaugiamės, kad Panevėžio miestui atstovavo ir Vaido klasės draugas Evaldas Butkus. Ne vieną olimpiados dalyvį ir svečią žavėjo šių mokinių sukurti kūrybiniai darbai. Ačiū Vaidui ir Evaldui už kantrybę, kūrybiškumą atliekant pasirinktus kūrybinius darbus, Nuo balandžio 10 d. šiuos kūrybinius darbus galite pamatyti mokyklos bibliotekoje.Inkilų iškėlimas Paežerio miškuose 2012-03-21
Būrelis "Miškinukas"Kovo pradžioje pats metas kalti ir kelti inkilus – paukščiai jau pradeda domėtis naujomis perimvietėmis.

Inkilų darymas 2012
Būrelis "Miškinukas"

Inkilų kalimas ir kėlimas – kiekvieno pavasario rūpestis. Norėdami paukščiams padovanoti naują inkilą, mokiniai vis dažniau teiraujasi: koks jis turi būti, iš kokių medžiagų gaminamas, kur ir kaip jį reikia pakabinti?

Paroda V.Žemkalnio gimnazijoje 2012-02-16
Parodos
Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti mūsų mokyklos mokiniai surengė kūrybinių darbų parodą Vytauto Žemkalnio gimnazijos skaitykloje. Eksponuojami I-II klasių mokinių kūrybiniai darbai "Suvenyrinės skrynelės". Darbai atlikti per technologijų pamokas.
Paroda sausio 13 d. atminti
Parodos
2012 sausio 13 dieną 8 - I kl. mokiniai surengė kūrybinių darbų parodą tema "Angelai". Mokinių darbai skirti žuvusiems už Lietuvos laisvę atminti.
Konkursas Panevėžio Gamtos mokykloje 2011-12-15
Konkursai - olimpiados
Konkurso laureatais tapo If klasės mokiniai:
Donatas Jankauskas ir Giedrius Požerskas sukūrę savitą kalėdinės eglutės ir Kalėdų senelių kompoziciją. Daugelis dalyvių stebėjosi kompozicijos paprastumu ir originalumu.
Konkurso tikslas
Ugdyti mokinių meninę kompetenciją, aplinkosauginę kultūrą, meilę ir atsakomybę gamtai.
Konkurso uždavinys
Mokiniai, susipažinę su tautinėmis ir netradicinėmis kalėdinių eglučių ir žaisliukų kūrimo technologijomis, gebės taikyti komponavimo, konstravimo, floristines ir ekologines žinias praktiniame – kūrybiniame darbe ir sukurs savitą konkursinį darbelį.
Puslapis 7 iš 14 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo