Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Kaziuko mugė 2015
Parodos

Niūrią, lietingą kovo ketvirtąją, Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero dieną, nušvietė Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazistų šypsenos. Nuo ankstyvo ryto mokykloje buvo girdėti džiugus klegesys; vieni ruošėsi klasių pasirodymams, kiti rikiavo savo gaminius Kaziuko turgui. Ne veltui visą savaitę spalvingas skelbimas kvietė:

Ei, visi, visi, visi:

Ir maži, ir dideli,

Atsikėlę netingėkit

Ir į mugę atskubėkit!

Tokiais lietuvių kalbos mokytojos A. Indriūnienės žodžiais prasidėjo kasmetinė "Kaziuko mugė - 2015"

Įvairiais dirbiniais iš medienos prekiavo buvę "Saulėtekio" progimnazijos , o dabar jau Juozo Miltinio gimnazijos pirmos klasės mokiniai Paulius Barvainis ir Tadas Obrikis. Kelių miesto mokyklų bendradarbiavimas skatina mokinių draugystę, plečiasi mokinių akiratis, mokiniai turi galimybę bendrauti, mokytis iš draugų.

Inkilų gaminimas 2015-03-03
Būrelis "Miškinukas"

Pavasarį kiekvienas norime pradžiuginti parskrendančius paukščius naujais inkilėliais. Mokiniai kaldami inkilus sužinojo atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Kaip pasigaminti gerą inkilą, kuris nesupūtų po metų? Kodėl draugo inkile apsigyveno paukščiai, o manajame ne? Kaip prižiūrėti inkilą? Kaip apsaugoti inkilą ir paukščius nuo plėšrūnų? Šiais metais mokiniai sukalė 90 inkilų zylėms.

Kūrybiniai darbai iš medienos 2015- 03-02
Parodos

Sveikiname visus su atėjusiu pavasariu. Mūsų mokyklos gimnazistai kviečia pažiūrėti kūrybinių darbų parodą.

Medžio drožyba – meno šaka, apimanti meninių dirbinių iš medienos gamybą. Medis apdirbamas naudojantis įvairių formų kaltais, raižytuvais, peiliukais, dildėmis. Medžio dirbiniai plačiai naudoti kaip ūkio reikmenys liaudies buityje, kadangi medis – pigiausia ir plačiai prieinama žaliava. Medžio dirbiniai – ne tik dekoratyviniai gaminiai, bet ir darbo įrankiai, namų apyvokos reikmenys. Lietuvoje jie laikomi liaudies kultūros ir meno sudėtine dalimi. Šiuo metu paplitę daugiausia kaip dekoratyvinės dailės kūriniai. Jie būna stilizuojami įvairiais geometriniais raštais, įpinama gamtos, baltų religijos simbolių, motyvų.

Paroda "Medienos raižiniai" 2015-02-23
Parodos

Per pirmą pusmetį technologijų pamokose gimnazistai mokėsi medžio raižymo technikos. Kviečiame pasižiūrėti šia technika atliktos kūrybinių darbų parodos.

Raižinių medyje atsiradimo pradžią galime nukelti į XVIII a. pirmą dešimtmetį. Lietuvių liaudies raižinių centras buvo Žemaitija. Pirmųjų raižinių siužetų prototipai buvo įvairūs bažnyčiose esantys šventųjų paveikslai ir žymesnių Europos menininkų kūrinių kopijos.

Kūrybinių darbų paroda "Lirtuvos rašytojai medžio raižinyje" 2015-02-18
Parodos

Per pirmą pusmetį technologijų pamokose 2 kl. gimnazistai darė medžio raižinius. Kviečiame pasižiūrėti šiuos kūrybinius darbus parodoje "Lietuvos rašytojai medžio raižinyje"

Medžio raižinių technika labai savita: ant popieriaus nupieštas piešinys yra perkeliamas ant išdžiovintos medžio lentos - labiausiai tam tinka liepa. Piešinys išraižomas kaltais, ant jo užtepama dažų, o po to, braukiant per medį šaukštais, jis atspaudžiamas ant popieriaus. Tokiu būdu raižinius galima tiražuoti, iš jų gaunant daug ir įvairių atspaudų.

Mokinių kūrybinių darbų paroda "Dekoracija 2015 metų simboliui" 2014-012-11
Parodos

Sveikiname su artėjančiais 2015 metais. Kviečiame pasižiūrėti mūsų gimnazistų atliktus kūrybinius - praktinius darbus tema "Dekoracija 2015 metų simboliui".

Tevhnologijų mokytojas Vidas Vrubliauskas.
Technologijų olimpiada - konkursas mokykloje 2014-11-28
Konkursai - olimpiados

Š.m. lapkričio 28 dieną mokykloje vyko olimpiadų diena. Į mokyklinę technologijų olimpiadą - konkursą pakvietėme dalyvauti 1-2 kl. gimnazistus. Pirmojoje olimpiados- konkurso dalyje mokiniai atsakinėjo į teorinio testo klausimus, antrojoje dalyje atliko praktinį - kūrybinį darbą tema "Dekoracija 2015 metų simboliui".

Mokinių atliktus darbus vertino 3-4 kl. mokiniai: Mindaugas Ulbikas 4c, Andrius Žilys 4b, Lukas Urbanas 3b, Lukas Ezerskis 3c.

Olimpiados - konkurso nugalėtojais tapo:
I vieta Šaumanas Mindaugas 1b kl.
II vieta Pašakarnis Deividas 1b kl.
III vieta Linkevičius Nojus 1b kl.
Sveikiname nugalėtojus.

Suvenirinių knygellių paroda. 2014-10-05
Parodos

Suvenyrinių knygelių paroda, skirta K. Donelaičiui. Kūrybinius darbus per technologijų pamokas atliko 1 klasės gimnazistai.

Gimnazistų paroda V. Žemkalnio gimnazijoje 2014-04-15
Parodos  photo P1010139_zps93227354.jpg
 photo IMG_7995_zps7551f75b.jpg

Mūsų mokyklos pirmokai integruotoje informacinių technologijų ir technologijų pamokoje mokėsi braižyti ir pagaminti iš faneros dekoratyvinių akinių rėmelius.

Paroda gimnazijos vardadieniui 2014-03-27
Parodos photo 100_4859_zps08a81bcf.jpg

Mūsų gimnazijai jau 5 metukai. Šiai datai paminėti 2 klasės gimnazistai surengė savo kūrybinių darbų parodą. Kviečiame pažiūrėti.

Inkilų kėlimo šventė 2014-03-19
Būrelis "Miškinukas"

Į Žaliąją girią netoli Panevėžio pirmadienio vidurdienį sugužėjo būrys moksleivių ir miškininkų. Neišsigandę prasidėjusios tikros žiemiškos pūgos, vaikai atvažiavo į mišką kabinti sparnuočiams inkilų. Vyresni juos pagamino patys, mažesniems padėjo tėveliai ar seneliai.
 photo 100_4811_zps967b7217.jpg
Net 90 inkilų sukalė Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos būrelio „Miškinukas“ nariai.
Apie inkilų kėlimo šventę rašo panskliautas.lt 2014 kovo 18 d. R. Stundžienė

Puslapis 4 iš 14 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo