Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Respublikinė technologijų olimpiada "Atrask save - 2009"
Konkursai - olimpiados

Projektą atliko 10 c klasės mokinys Edvinas Skiestenis. Šis kūrybinis darbas bus pristatytas respublikinėje technologų olimpiadoje Kaune 2009 04 02-03 dienomis. Projekto vadovas technologijų mokytojas eksp.Vidas Vrubliauskas. Visą informaciją apie maketo darymą pamatysite čia:

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada "Atrask save"
Olimpijada vyko 2009 balandžio 2-3 dienomis, Kaune. Joje dalyvavo mūsų mokyklos mokinys Edvinas Skiestenis iš 10c klasės. Olimpijada buvo suskirstyta į 4 skirtingas veiklos grupes: konstrukcinės medžiagos; tekstilė; mityba; taikomasis menas, amatai ir dizainas (floristika). Beje, šios grupės buvo suskirstytos dar į 3 amžiaus grupes.

Atvažiavus reikėjo užsiregistruoti ir eksponuoti namų darbą bei jo projektą. Po pietų mokiniai buvo suskirstyti į grupes, kurioms reikėjo atlikti bendrą darbą, naudojantis duotomis medžiagomis ir savo įrankiais.

Kitą dieną vyko olimpijados namų darbų ir kūrybinių darbų ekspozicijos per=i8ra- aptarimas bei olimpijados uždarymas, apdovanojimai. Mūsų mokyklos mokinys Edvinas Skiestenis, gavo padėką už aktyvų dalyvavimą Lietuvos mokinių technologijų olimpijadoje 2009 "Atrask save". Jo maketas "Namas, kuriame norėčiau gyventi" pritraukė daugelį olimpiados dalyvių dėmesį. Edvinas savo gerąja patirtimi mielai dalinasi su bendraamžiais, savo kūrybos paslaptis skleidžia internetiniuose puslapiuose www.videogaga.lt; yotube.com; Edvinas internetu bendrauja su kitų šalių modeliuotojais.

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo