Navigacija
→ Apie Mus
→ Naujienos
→ Visos naujienos
→ Pasidaryk pats
→ Būrelis "Miškinukas"
→ Mūsų pasiekimai
→ Remėjai
→ Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 5
Naujausias narys: Arneta
Paskutiniai straipsniai
Donatas Jankauskas „...
Vaidas Mierevičius "...
V. Valikonio darbas ...
T. Pažemecko darbas ...
Eglutė
Ačiū, kad apsilankėte
Dirbtuve.Vhost.Lt
Respublikinė technologijų olimpiada Kaune 2010 03 31
Konkursai - olimpiadosTradicinė mokinių technologijų olimpiada, globojama Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro, kasmet pritraukia vis daugiau technologijomis besidominčių mokinių. Šiais metais joje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš 104 Lietuvos vidurinių mokyklų ir gimnazijų. Olimpiada ne tik ugdo mokinių bendruosius technologinius gebėjimus, bet ir skatina jų kūrybiškumą, kritišką mąstymą, bendravimo, bendravimo ir savarankiškumo įgūdžius, taip pat domėjimąsi moderniomis technologijomis. Technologijų olimpiada vyko dvi dienas. Pirmąją dieną tiek mokiniai, tiek mokytojai dirbo pagal kūrybinės veiklos grupes ( konstrukcinių medžiagų technologijos, tekstilės ir aprangos, taikomojo meno ir amatų (pynimas, vėlimas, floristika) ir mitybos); antrają dieną mokiniams ir mokytojams vyko seminarai keturiose srityse: grožio, verslo, socialinės gerovės ir sveikatos.
Mindaugas dalyvavo 11 - 12 kl. Rytis ir Ainis 7 - 8 kl. amžiaus grupėse. Mokiniai buvo pasirinkę konstrukcinių medžiagų sritį. Mindaugas pristatė savo projektinį darbą, atliktą per technologijų pamokas. Tema: "Baltų kalavijai". Šį darbą skyrė Žalgirio mūšio su kryžiuočiuais 600 - osioms metinėms atminti.
Rytis pristatė lėktuvo "EDGE" modelį. (el. varikliu skrendantį lektuvo modelį).
Ainis padarė suvenirinį automobilio "CHEVY NOVA" maketą.
Mūsų mokinių darbai išsiskyrė iš kitų mokinių darbų kūrybine mintimi, kruopštumu. Dėkoju Jums mokiniai už parodytas kūrybines idėjas, kruopštų darbą ruošiantis olimpiadai ir olimpiados metu. Mokyt. Vidas.
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo